Pevná linka: 595 543 796
Mobil: 777 990 501

E-shop kategorie

Filtr produktů

Sleva partneři v1

Zpracování osobních údajů

Informační doložka pro zákazníky společnosti Eltrox s.r.o. ze dne 24.05.2018

 

Vážený zákazníku,

od 25. května 2018 vchází v účinnost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně osob se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a zrušení směrnice 95/46 / ES (dále jen " GDPR ").

Dovolte, abychom Vás informovali o způsobu zpracování Vašich osobních údajů v naší společnosti a o pravidlech, podle kterých se zpracování dat bude provádět po datu 25. května 2018.

Žádáme Vás o seznámení se s níže uvedenými skutečnostmi.

 

Kdo bude spravovat Vaše údaje?

Správcem Vašich údajů bude společnost Eltrox s.r.o. se sídlem v Ostravě, Nádražní 1687/130, IČ: 29382289, DIČ: CZ29382289, Spisová značka C 37749, vedená u Krajského soudu v Ostravě, dále jen Správce osobních údajů.

V případě, že byste nás chtěli kontaktovat v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zašlete prosím Váš požadavek na naši e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktujte telefonicky: 595 543 796.

Pro jaký účel budeme zpracovávat Vaše údaje?

 

Vaše údaje budou zpracovány za účelem realizace objednávek, objednávek vyplývajících z prodejních a kupních smluv, kupních nabídek, smluv o dodávkách zboží a služeb a našich oprávněných zájmů, a to zejména:

  1. zpracování Vašich údajů s cílem splnit objednávky včetně informace o  stavu její realizace,
  2. zpracování Vašich údajů pro řešení stížností,
  3. zpracování Vašich údajů s cílem zavést postupy pozastavení a stažení výrobků z trhu,
  4. zpracování Vašich údajů za účelem distribuce bezpečnostních a produktových listů,
  5. zpracování Vašich údajů s cílem informovat Vás o obchodních informacích, a to: propagační akce, nabídky, ceníky,   
  6. zpracování Vašich údajů pro provedení průzkumů spokojenosti zákazníků
  7. zpracování Vašich údajů pro interní analýzy prodeje,
  8. zpracování Vašich údajů k obsluze pohledávek,
  9. zpracování Vašich údajů pro marketingové účely, tedy informování o našich produktech a novinkách.
  10. zpracování Vašich údajů s cílem informovat Vás o obchodních informacích, a to: propagační akce, nabídky, ceníky,   

Na jakém právním základě budeme zpracovávat Vaše údaje?

 

Zpracování Vašich údajů bude prováděno pouze v souladu s platnými právními předpisy dle čl. 6. odstavec 1 písm. b) – f) a dle čl. 6 odst. 1 písm. a)  - na základě Vašeho souhlasu s odesíláním obchodních nabídek, informací o propagačních akcích, newsletterů, marketingových informací a informací o výrobcích.

Komu budeme předávat Vaše údaje?

 

Vaše údaje mohou být převedeny na jiné subjekty, které je budou zpracovávat naším jménem, např. marketingové agentury, auditoři, subdodavatelé našich služeb, zejména kurýrní společnosti, subjekty poskytující poštovní služby, dodavatelé IT řešení, společnosti na vymáhání pohledávek, právní zástupci a subjekty oprávněné k přístupu k Vašim údajům na základě platných právních předpisů, např.  policejní orgány, soudy, společnosti na vymáhání pohledávek - jen pokud požádají o poskytnutí informací na základě příslušných právních základů

Jaká jsou Vaše práva?

 

Máte právo požadovat přístup k Vašim údajům, jakož i požadovat opravu, odstranění, omezení nebo zamezení zpracování údajů a přenositelnost údajů v případech specifikovaných v ustanoveních GDPR.  Můžete kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním vašich dat, aniž byste ovlivnili legitimnost zpracování, které se uskutečnilo na základě souhlasu před jeho odvoláním.

Máte právo podat stížnost dozorovému orgánu, t.j. Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jak dlouho budou Vaše data zpracovávány?

Vaše osobní údaje získané pro účely zasílání obchodních a marketingových informací budou uloženy a zpracovávány, dokud neodvoláte svůj souhlas s jejich zpracováním nebo nepodáte žádost o odstranění nebo omezení zpracování nebo nepodáte námitku proti zpracování, jakož i žádost o jejich přenesení.

Vaše osobní údaje jsou zpracovány dobrovolně a budou zpracovávány pouze, dokud bude třeba provést výše uvedené cíle nebo dokud výslovně nepožádáte písemnou formou o jejich ukončení zpracování  a odstranění.

Zákaznický servis

Můj účet

TOPlist