Pevná linka: 595 543 796
Mobil: 777 990 501

E-shop kategorie

Filtr produktů

Sleva partneři v1

Kamerový systém pro rodinné domy

System monitoringu domu

Chcete-li chránit své blízké a domov, zvažte co nejrychleji pořízení profesionálního CCTV systému. Největšími výhodami našeho kamerového systému pro rodinné domy je nízká pořizovací cena a jednoduchá obsluha. Zaručujeme odbornou pomoc při samotném výběru kamerového systému i následnou realizaci našimi montážními techniky.

Získejte vhodný kamerový systém pro rodinné domy, který Vás ochrání

Bojíte se nárůstu kriminality ve Vašem okolí? Chraňte svůj domov před vetřelci, zloději a různými typy vandalismu naším domácím kamerovým systémem. Naše bezpečnostní systémy je opravdu jednoduché nainstalovat a také používat. Zákazník vždy obdrží potřebné informace a příslušenství pro instalaci.

Spolehlivé kamerové systémy, vysoce kvalitní řešení

Než si pořídíte samotný kamerový systém, ujasněte si, co přesně od něj očekáváte a co vše by měl splňovat. Naše kamerové systémy poskytuji zákazníkovi vysokou účinnost a životnost.

Námi nabízené kamery poskytují obrazové rozlišení až do 1080p Full HD, které zaručuje kvalitně získaný obraz. Nabídka zahrnuje také záznamová zařízení, která jsou jednoduchá na obsluhu, a díky tomu můžete spravovat veškeré video záznamy pořízené z kamer.

Všechny naše monitorovací systémy lze přizpůsobit konkrétním potřebám zákazníků. Každý dům a jeho okolí jé specifické, proto je potřebné vybrat vhodnou kombinaci kamer, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků monitorování. Pro kamerové systémy pro rodinné domy s velkým pozemkem je ideální řešení výběr kamer s vestavěným IR přísvitem na dlouhé vzdálenosti. To umožní efektivnější sledování především v noci.

Kamerové systémy pro rodinné domy

Zákaznický servis

Můj účet

TOPlist