Pevná linka: 595 543 796
Mobil: 777 990 501

E-shop kategorie

Filtr produktů

Sleva partneři v1

Kamerový systém pro školy a školky

System monitoringu szkoły i przedszkola

Čím dále častěji dochází na školách k násilí a krádežím majetku školy – vyplývá ze statistik. Specializujeme se na prodej inovativních kamerových systémů k zajištění veřejných i soukromých institucí. Naše monitorovací systémy zajišťují bezpečnost a ochranu studentů i jejich učitelů.

Pomůžeme Vám vytvořit profesionální kamerový systém pro Vás i vzdělávací instituce

Bez ohledu na velikost objektu Vám naše firma dokáže navrhnout řešení pro monitorování konkrétních objektů. Nabízíme spolehlivé monitorovací systémy pro zajištění bezpečnosti osob a majetku. Naší odborníci Vám pomohou vybrat vhodný monitorovací systém, pro Vaší školu a školku.

Hlídání dětí

Bezpečnost dětí je pro nás nejvyšší prioritou. Školy by měly pečovat o bezpečnost dětí a vybavit se vhodným kamerovým systémem, který účinně zamezí vstupu neoprávněným osobám do budovy škol. Monitorovací systémy také umožňují rodičům sledovat své ratolesti, jak tráví čas ve škole. Naše kamerové systémy pomáhají chránit jak oblast před samotnou školou, tak stejně uvnitř školy.

Základní škola / Střední škola

Monitorování na školách by mělo zahrnovat dohled na chodbách, na schodech a v místech, kde by se neměl student pohybovat. Toto monitorování chrání před vandalismem a dnes již známou šikanou. Kamerové systémy dohlížejí nejen na průběh školního dne, ale také po jeho skončení také chrání samotnou školní instituci.

Vysokoškolské vzdělávání

Vícepodlažní budovy univerzit vyžadují použití pokročilé technologie pro zabezpečení a ochranu studentů, učitelů a návštěvníků. Kamerové systémy nabízejí monitorování na nejvíce frekventovaných místech v budově i mimo ní. Vysoké školy disponují specializovanými učebnami obsahující drahou techniku, kterou je nutno chránit před zloději. Naše zabezpečovací systému jsou tím pravým řešením, jak ochránit majetek.

Kamerový systém pro školy a školky

Zákaznický servis

Můj účet

TOPlist