Pevná linka: 595 543 796
Mobil: 777 990 501

E-shop kategorie

Filtr produktů

Sleva partneři v1

Kamerové systémy pro parkoviště

System monitoringu parkingu

Rostoucí počet vozidel sebou přináší problémy s parkovacími místy. Přeplněná parkoviště nesou rizika drobných kolizí a následné spory týkající se odpovědnosti za jejich důsledky. Kromě sporných případů se rovněž zvyšuje počet krádeží na daných parkovištích. Naše kamerové systémy pomáhají v zabezpečení a ochraně parkovišť.

Zloději vozidel

Mnoho zlodějů vidí zaparkovaný vůz jako zlatý důl. Spousta lidí zapomíná ve svých zaparkovaných vozech cenné věci, které jsou pro zloděje velkým lákadlem. Kamerový systém umístěný na parkovištích může účinně odradit potencionální zloděje před vykradením vozů. Kamerové systémy v naší nabídce dokáži pomoci při identifikaci a dohledání samotného pachatele trestného činu.

Zvýšení veřejné bezpečnosti

Aplikování kamerových systémů na parkovištích zvyšuje pocit bezpečí samotných zákazníků. Zákazník může s klidem zanechat svůj automobil na veřejném parkovišti a věnovat se potřebným aktivitám.

Identifikace vozidel

Naše kamerové systémy slouží také pro identifikaci vozidel na benzínových stanicích, dále u vjezdů do objektu atd. Tím se zvyšuje bezpečnost jednotlivých míst a snižuje potenciál krádeží. Nejčastějšími případy jsou právě benzínové stanice, které se stávají terčem řidičů-neplatičů.

Kamerové systémy pro parkoviště

Zákaznický servis

Můj účet

TOPlist