Pevná linka: 595 543 796
Mobil: 777 990 501

E-shop kategorie

Filtr produktů

Sleva partneři v1

Kamerový systém na pracovišti

System monitoringu firmy i biura

Zloděj se může objevit kdekoliv, dokonce i v práci. Pokud spolehlivou firmu, která Vám zaručí vhodný monitorovací systém pro Vaše podnikání, tak jste na správném místě.

Monitorovací systémy zajišťují bezpečnost

Monitorování firmy nemusí být drahé nebo obtížné na instalaci. Ve většině případů je investice do kamerového systému tou pravou, která se během několika měsíců může vrátit.

Maloobchodní prodej

Krádeže zaměstnanců, zákazníků, případné podvody při prodeji, jsou jen některé z příkladů, s kterými se zaměstnavatel musí potýkat. Naše monitorovací systémy jsou řešením, jak chránit své zisky a bezpečnost před těmito praktikami. Skryté kamery z naší nabídky Vám umožní neustálou kontrolu nad svým majetkem.

Malé a střední podniky

Pokud disponujete malým obchodem s příslušenstvím nebo malou síť butiků, tak se můžete setkat s vandalismem a krádežemi. Náš tým techniků Vám pomůže vybrat ideální monitorovací systém pro Vaše podnikání. Nabízíme široké spektrum analogových a IP kamer, které najdou uplatnění i ve Vaší firmě.

Velké podniky

Větší společnosti jsou vystavené riziku krádeží vlastních zaměstnanců. Naší odborníci Vám poradí, který monitorovací systém bude vhodný pro danou oblast, s cílem zajistit ochranu a bezpečnost společnosti.

Kamerový systém na pracovišti

Zákaznický servis

Můj účet

TOPlist