E-shop kategorie

Sleva partneři v1
Doprava zdarma v1
Doprodej

Bezpečnostní venkovní IP kamera Kenik KG-2036T, 2Mpx,ONVIF, H.264, IR 30m, 3,6 mm, POE


Kód zboží: 21227719
Cena
Bez DPH: 1.204 Kč
S DPH: 1.457 Kč
DPH: 253 Kč
1457 CZK
Dostupnost: Skladem méně než 10
Doručení do 48 hodin

IP KAMERA KENIK KG-2036T
Rozlišení 1920X1080
ONVIF, H264, IR 30M

kamera_7719_plus_ikony.png

KlÍČOVÉ VLASTNOSTI

 • Vysoké HD rozlišení  1920x1080  25 snimků/s
 • IR přísvit s dosahem až 30m
 • PoE napájení
 • Objektiv 3,6mm
 • Komprese H264
 • Podpora protokolu ONVIF
 • Detekce pohybu
 • Kompatibilní s IP NVR
 • Vzdálený dohled na mobilním telefonu
 • Klientský software zdarma

kamera_ip_kenik_kg-2036t_2.jpg

POPIS KAMERY

Kamera IP Kenik KG-2036T je kamera s vysokým rozlišením 1080P určené pro různé venkovní aplikace. Díky vysoké kvalitě obrazu, můžeme identifikovat mnoho detailů ve dne i v noci. To umožňuje efektivní sledování prostoru  pod dohledem a identifikaci osob. Kamera má pokročilou kompresní technologii H.264 a nabízí velmi dobrou a plynulou kvalitu obrazu 25 snímků/s v HD.  KG-2036T je dobrou volbou pro náročnější dohledy, jako jsou parkoviště, vjezdy, náměstí, bytová družstva a mnoho dalších.

Snímací sensor

S využitím nejmodernějších technologií vyvinula firma Sony vysoce kvalitní sensor IMX222 použitý ve Full HD kamerách značky Kenik. Kamery jsou vybaveny senzorem SONY IMX222 2 Mpx, který má rozlišení 1920x1080 a vzhledem k vysoké kvalitě se doporučuje pro instalace vyžadující podrobnou kontrolu.

Sony-Exmor-Sensor.jpg

Vzdálený dohled ONLINE

Vzdálený dohled kamery je možné s využitím webových prohlížečů, nebo klientského softwaru CMS. Prohlížeč Internet Explorer s podporou plug-in ActiveX také umožňuje vstup do menu kamery a lze provádět její nastavení.  Mobilních zařízení jsou púodporována programy s názvem MeyeSuper a Xmeye, lze je stáhnout z Google Play a App Store.

 rejestrator_kenik_kk-7008a-m_podglad_na_urzadzeniach.png

POROVNÁNÍ KAMERY 1,3Mpx a 2MPX

720p_1080p.png 

Srovnání kamer s rozlišením 1280x960 - 1920x1080 1,3Mpx a kamerou - 2 Mpx. Kamera s rozlišením 2 Mpx ve FULL HD doporučujeme pro použití v místech, kde je potřeba sledovat detaily, jako jsou:

 • SPZ
 • hodnoty bankovek
 • lidské obličeje

OBjektiv

Optický prvek je nezbytným prvkem každé kamery. Ohnisková vzdálenost určuje úhel pohledu kamery - čím nižší je ohnisková vzdálenost, tím větší úhlu pohledu. Kvalitní objektivy jsou vyrobeny ze skla.

obiektyw_9269.png 

NAHRÁVÁNÍ OBRAZU

Jednou z možností kamery je záznam obrazu na pevný disk vašeho počítače. Tato funkce je k dispozici na webovém prohlížeči Internet Explorer , stejně jako v klientském programu CMS. Záznam se může provádět nepřetržitě, nebo pouze při detekci pohybu.

zapis.png

KAMERA v kovovém krytu

Kryt IP kamery Kenik je vyroben z hliníkové slitiny, která poskytuje ochranu proti vandalismu. Konstrukce umožňuje provoz kamery ve vnějších podmínkách a je odolný proti změnám počasí.

odporna.png

DETEKCe pohybu

Detekce pohybu je jedna z funkcí kamery, kterou je možno využít pro záznam obrazu. Detekce se provádí na základě změn v obraze a následném spojení  záznamu vybraného kanálu. Tato funkce má řadu dalších možností, mimo jiné, pro definování oblasti detekce, přizpůsobení odpovídající změny citlivosti, které jsou zodpovědné za nahrávání.

zapis_po_wykryciu.png

ONVIF protokol

ONVIF (Open Network Video Interface Forum) je organizace výrobců CCTV se zaměřením na problematiku standardu sjednocování společného protokolu pro tyto stejné zařízení. Tato skupina byla vytvořena pro standardizaci protokolů, což je způsob komunikace mezi zařízeními od různých dodavatelů. Momentálně celá organizace sdružuje kolem 450 firem a institucí z celého světa. Sam ONVIF od jeho zavedení, prošel další fáze vývoje a narazil na řadu nečekaných problémů. Stalo se, že dvě různá zařízení s implementováným protokolem nefungují, nebo byla jejich funkčnost  omezená. Dnes je standardně nabízen protokol ve verzích 2.0 a vyšší, což vám ve většině případů umožní snadno integrovat jakékoli zařízení.

onvif_2.png

ALARM

Funkce alarm informuje uživatele o změnách ke kterým došlo v obraze, nebo závadách na zařízení. Zprávy o selhání mohou být přenášeny jako zvuk (bzučák), email, graficky zobrazením upozornění na obrazovce monitoru.

 rejestrator_kenik_kk-7008a-m_alarm.png

Vzdálený přístup - cloud

Xmeye.net není nic jiného než název serveru, přes který můžete přistupovat vzdáleně a není třeba mít pevnou IP adresu a vyhnete se složité konfiguraci routeru. Tato připojení má neomezený přístup do menu DVR. Xmeye.net také umožňuje vytvářet seznamy zařízení což umožňuje v případě potřeby snadnou správu více rekordérů či kamer.

rejestrator_kenik_kk-7008a-m_xmeye.png

SCHEMA zapojení

Kamera je vybavena PoE 48VDC, který výrazně zjednodušuje instalaci. Nepotřebujeme další kabel, protože používáme pouze UTP,LAN, ETHERNET kabel. Stačí jen připojit kameru do switche  PoE.

kamera_ip_kenik_kg-1301t_schematz.jpg

CMS KLIENT

CMS je software, který vám umožní prohlížet a spravovat záznamy z DVR na vašem počítači. Pomůže vám procházet zkombinovat několik DVR umístěných na různých místech a náhled až na 128 kamer. Kromě toho lze vytvářet e-mapy pro snadné prohlížení a umožňuje rozdělení systému na zóny.

nvt_kenik_kk-7008a-m_menu.png

S kamerou dostanete zdarma software pro správu a nahrávání videa z IP kamer Kenik. To Vám dává možnost vybudovat monitorovací systémy s nahráváním na vašem počítači. Kromě toho, CMS klient umožňuje propojení se současným analogovým systémem do jednoho jediného programu! To podporuje pouze některé rekordéry (např. Kenik, Easycam).

Dohled na mobilním telefonu, tabletu

S volnými aplikacemi pro populární mobilní systémy, např. Android, iOS, máme náhled obrazu z kamery na telefon kdekoli na světě. V každém okamžiku máme přístup do našeho syst&eac


Zákaznický servis

Můj účet

TOPlist