E-shop kategorie

Filtr produktů

Resetovat vše
Sleva partneři v1
Doprava zdarma v1
Novinka
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (5)
Obrázek (3)
Obrázek (1)
Obrázek (4)

Akční kamera AEE MagiCam MD10


Kód zboží: 6800MD10
Cena
Bez DPH: 4.868 Kč
S DPH: 5.890 Kč
DPH: 1.022 Kč
5890 CZK
Dostupné na externím skladě.

MagiCam MD10 je miniaturní kamera, kterou s sebou vezmete kamkoliv. Jde o kameru extrémně malých rozměrů a nízké hmotnosti, kterou snadno připevníte na tělo, takže ji využijete při jakékoliv akci. Kamera natáčí v rozlišení Full HD a její vysoká snímkovací frekvence umožňuje pořizovat i super zpomalené záběry. Na těle kamery naleznete integrovaný LCD displej pro snadné nastavení a v základním balení také příslušenství pro všestranné využití kamery. MagiCam MD10 disponuje také prémiovými funkcemi, jako je například automatické zapnutí nahrávání při hluku větším než 65dB.


Základní údaje o kameře AEE MagiCam MD10:

 • UltraSharp ostrý objektiv
 • 8 MP fotografie, až 8 fotografií za sekundu
 • záznam v rozlišení Full HD 1080p30fps
 • super kompaktní rozměry pro využití při jakékoliv akci
 • variabilní úhel kamery až 136°
 • zpomalené záběry 720p 50/60 FPS
 • automatické zahájení natáčení při hluku větším než 65dB
 • vodotěsné pouzdro do 10m
 • integrovaná WiFi s inteligentní aplikací
 • speciální funkce časosběrné video
 • LCD displej
 • vysokokapacitní 1250 mAh Lithium-Polymerová baterie
 • funkce plnohodnotné černé skříňky
 • vynikající stabilizace obrazu a natáčení i při slabém osvětlení
 • funkce sekvenční fotografie a nepřetržité focení
 • kompletně české menu a ovládání

  Kompletně české menu a ovládání

  Nastavení i ovládání kamery MagiCam MD10 je opravdu jednoduché, a tak ho zvládnete v jakékoliv situaci. K dispozici Vám je displej a přehledné menu, které je navíc v češtině. Zapomenout tak můžete na studování návodů (součástí balení). Tuto akční kameru připravíte do akce během několika mála vteřin. Menu je samozřejmě možné přepnout do angličtiny i jiných jazyků.

  Variabilní úhel

  Díky variabilnímu úhlu záběru si vždy nastavíte kompozici záběru přesně podle Vašich potřeb. V dané situaci si sami zvolíte úhel, který Vám nejvíce vyhovuje. Kamera MagiCam MD10 Vám nabízí úhel záběru až 136°. Na výběr přitom máte úhel široký, střední, úzký a malý.

  Nekonečné (cyklické) natáčení

  Funkce nekonečné neboli cyklické natáčení se stará o to, aby Vám uprostřed důležitého záběru nedošlo místo na paměťové kartě. Jakmile dojde k vyčerpání kapacity paměťové karty, kamera bez přerušení nahrávání automaticky přepíše nejstarší záznam. Tuto funkci oceníte nejen v každé akci, ale i za volantem Vašeho vozu, kde lze kameru využít jako plnohodnotnou černou skříňku. S MagiCam MD10 si můžete být jisti, že vždy zaznamenáte vše, co potřebujete.

  Sekvenční fotografie

  Akční kamera MagiCam MD10 umožňuje pořizovat sekvenční fotografie. To znamená, že za jedinou vteřinu pořídíte hned několik snímků, z nichž si později vyberete ten nejlepší. Zvolit si můžete 3, 6 a 8 fotografií za vteřinu v rozlišení 5 MP. Dále Vás potěší režim série snímků, který lze využít ve všech rozlišeních. Kamera bude fotografovat tak dlouho, dokud nestisknete tlačítko stop. Zvolit si můžete interval mezi jednotlivými snímky, a to 0.5, 1, 2, 3, 5, 10 nebo 20 vteřin.

  Paměť až 64GB

  Kamera MagiCam MD10 podporuje paměťové karty micro SD, a to až do velikosti 64GB. Nedostatek místa Vás tedy nemusí trápit. Doporučujeme Vám používat značkové paměťové karty třídy Class 10. Poskytují dostatečný výkon pro zaznamenávání záběrů ve vysokém rozlišení a o vysoké frekvenci. Paměťová karta není součástí balení.

  Otáčení obrazu o 180°

  S touto kamerou můžete bez problémů natáčet i všude tam, kde je kameru potřeba umístit obráceně. Kameru pak jednoduše nastavíte tak, aby natáčela ve správném směru. Odpadá tak nutnost pozdějšího složitého otáčení obrazu ve speciálním softwaru.

  8 MP fotografie

  MagiCam MD10 není jen kamera, ale také fotoaparát, který Vám pořídí kvalitní snímky v rozlišení 8 MP. To Vás zbaví nutnosti s sebou vždy nosit těžký a neskladný fotoaparát. Kamera Vám v mnoha případech postačí.

  Vypnutí OSD menu

  Kamera M


Zákaznický servis

Můj účet

TOPlist